Home Wycieczki jednodniowe Polecamy wycieczki

Polecamy wycieczki

0
1,655

Pieniny SzczawnicaWąwóz Homole – Szczawnica

Wędrówka piesza urokliwym rezerwatem „Wąwóz Homole”. Zwiedzanie cerkwi w Szlachtowej, pozostałości po Rusinach, obecnie  będącą kościołem katolickim. Następnie Szczawnica – Plac Dietla, Pijalnia wód Mineralnych oraz wyjazd kolejką linową na Palenicę.


Jarmark w Nowym Targu i skansen w Zubrzycy

Jarmark Podhalański – tutaj kupisz wszystko co zapragniesz, w czwartki i soboty organizujemy wyjazdu do Nowego Targu oraz Skansenu w Zubrzycy tworzonego od 1937 roku, prezentującego dzieje, architekturę, kulturę materialną, społeczną i duchową regionu.


Atrakcje wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Zwiedzanie kościółka w Trybszu p.w. św. Elżbiety(XIV w.) Przełom Białki  – urokliwy rezerwat przyrody
Tischnerówka i grób ks. Tischnera w Łopusznej
Zabytkowy kościółek w Dębnie p.w. św. Michała Archanioła (perła UNESCO). Piesza  trasa przyrodnicza na wygasły wulkan Wdżar (szczyt w grzbiecie  łączący Lubań z Pieninami),przejście do  „organów Hasiora”, rzeźby powstałej w 1966r. Wycieczka zakończona  degustacją i pokazem produkcji oscypków w pobliskiej bacówce.


Terma Bania i Vrbov

Vrbov – baseny siarkowe, pomogą zregenerować siły i zmęczone mięśnie. Kompleks basenów z widokiem na Tatry. Terma Bania – szereg atrakcji wodnych dla dorosłych i dzieci w miejscowości Białka Tatrzańska.

Zobacz także:

Wakacje 2018

Zapraszamy na aktywny wypoczynek w Pieniny! …